close
تبلیغات در اینترنت
رویانیان: به آب 'کر'وصل نیستم،درآمد زایی می کنم

جــــام حــــــذفی

...........
پرسپوليس ..................... سپاهان

زمان :یکشنبه 15اردیبهشت ماه

ساعت بازي: 19:15 دقیقه

مكان: ورزشگاه آزادي تهران

: نامعلوم

لیـــگ برتـــر

...........
پرسپوليس ........................ ملوان

زمان :سه شنبه 10اردیبهشت ماه

ساعت بازي: 19:15 دقیقه

مكان: ورزشگاه آزادي تهران

: نامعلوم

گلزنان بـــــرتــــر پرسپوليسي(ليگ برتر)

کریم انصاریفرد
نام بازیکن گل زده
کریم انصاریفرد7
محمد نوری5
هادی نوروزی4
امحمد قاضی3


تقويم سرخ(دي ماه91)

اخبـــار مهــــم

اخرین مطالب سایت
رویانیان: به آب 'کر'وصل نیستم،درآمد زایی می کنم

نويسنده : علی راد | نظرات:() | تاريخ : | موضوع : مدیران , |مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط توافق با مانول ژوزه اظهار کرد: من در نیم فصل اول تا جایی که می‌توانسته‌ام از ژوزه حمایت کرده‌ام حتی بعد از اینکه کریمی را کنار گذاشت باز هم از او حمایت کردم اما نتایج ما بد بود و هواداران نظرشان این بود که مربی عوض شود. از طرفی پیشکسوتان هم گفته بودند در پایان نیم‌فصل برای مربی تعیین تکلیف شود.

http://s2.picofile.com/file/7312974187/cb4f030f_e545_47ba_9c69_3331eb61ffb2.jpg


وی افزود: ما امیدوار بودیم در نیم فصل اول رتبه تیم تک رقمی شود اما اینطور نشد و حق ما بود که از ژوزه بازخواست کنیم. او بعد از بازی با تراکتورسازی به پرتغال رفت اما من پیغام داده بودم که در ایران بماند تا از ایتالیا برگردم و بر سر مسائل تیم با هم صحبت کنیم. او بد موقعی به پرتغال رفت. هم رفتنش به پرتغال خوب نبود و هم نیامدنش به کمیته فنی. انتظار داشتیم که او در کمیته فنی حاضر شود و ما با او شرط بگذاریم باید در ادامه فصل این کارها را انجام دهیم اما او نیامد.

رویانیان با اشاره به اینکه من ژوزه را بزرگ‌تر از کی‌روش می‌دانم، گفت: با این حال در جلسه‌ی که با ژوزه داشتم بیشتر از قبل به شخصیت بزرگ او پی بردم. او مربی است که همیشه قهرمان بوده اما به دلایلی در پرسپولیس موفق نبود به هر حال هر انسان بزرگی ممکن است یک جایی شکست بخورد. ژوزه هم باید قبول کند که موفق نبوده است. البته من با او برخوردهای زیادی داشتم، ژوزه انسان بزرگی است و من او را از جهات مختلف بزرگتر از کی‌روش می دانم.

وی افزود: ژوزه که در جلسه‌ای که داشتیم به من گفت من متاسفم که در این مدت هم من ضربه خوردم و هم شما چرا که قصد داشتم پرسپولیس آخرین تجربه مربی‌گری من باشد و می‌خواستم با قهرمانی کارم را تمام کنم. به من گفت من اهل دعوا نیستم و به سن و شخصیت من هم نمی‌خورد که دعوا راه بیاندازم ما توافق می‌کنیم.

رویانیان گفت: حتی من به ژوزه گفتم که حتی اگر می‌خواهید به پرسپولیس برگردید من شرایطی دارم که او گفت فکر می‌کنم بازگشت من برای بازیکنان کسل‌کننده است و من برای خودم هم سخت است که برگردم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به تلاش خود برای عملی کردن خواسته‌های هواداران گفت: زمانی که به پرسیولیس آمدم مربی تیم استیلی بود البته می خواهم به این موضوع اشاره کنم که استیلی بدون اینکه حتی یک ریال پول از باشگاه بگیرد رییس آکادمی باشگاه شده و بزودی آکادمی ملی پرسپولیس هم افتتاح می‌شود. هواداران استیلی را تحمل نکردند و من دنیزلی را آوردم که محبوب اکثر هواداران بود. بعد از آن ژوزه را آوردم که از دنیزلی مربی بزرگتری است، اما من به این موضوع رسیده‌ام که در پرسپولیس مربی، بازیکن و مدیرعامل تاثیر صد در صد ندارند اینجا خیلی حاشیه وجود دارد من در عمرم ندیده بودم که یک سازمان و تشکیلاتی اینقدر پیچیدگی داشته باشد. جریاناتی وجود دارد که نمی‌خواهند پرسپولیس موفق شود آنها را می‌شناسم اما اسم‌شان را نمی‌برم علاج این موضوع این نیست که اسم این جریانات را به مردم بگویم.

وی افزود: نمی‌دانم چرا عده‌ای همیشه برای تیم ما حاشیه درست می‌کنند بعضی از آنها در بازیکنان نفوذ پیدا می‌کنند بعضی از هم بیرون باشگاه فشار می‌آورند متاسفم که یک روزنامه می‌نویسد رویانیان می‌خواهد در انتخابات شرکت کند.اصلا من عددی نیستم چرا گناه می‌کنید من را به سیاست چه کار، من فقط یک سربازم و برای خودم هیچ چیز نمی‌خواهم.

رویانیان در ادامه گفت: در این یکسالی که در پرسپولیس هستم حداقل 12 بار دلم شکست یعنی هر ماه یکبار. اما فوتبال ما نمی‌خواهد درست شود منافع برخی افراد اقتضا می‌کند نگذارند فوتبال درست شود من از آبرو و سلامتی‌ام هزینه می‌کنم تا گوشه‌ای از این خرابی‌ها را نشان بدهم و به آنها برخورد کنم آیا واقعا پرسپولیس با بهترین بازیکنان و بهترین مربی نباید نتیجه بگیرد؟ این هزینه‌ای است که من می‌دهم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه برای ساختن تیم‌های پایه کارهای خوبی انجام داده‌ایم گفت: پرسپولیس 50 سال سابقه دارد اما زمانی که من آمدم هیچ تیم پایه‌ای نداشت و از این نظر زیر صفر بود.پرسپولیس مولد نیست و بازیکن تولید نمی‌کند در حالی که باید هم به باشگاه‌های داخلی کشور هم به باشگاه‌های خارجی بازیکن بدهند اشکال من این است که نیامدن مثل بقیه مدیران بگویم بیخیال این کارها. تیم را درست کنم و یک جام بگیریم بروم انصافاً تا الان اینطور فکر نکرده‌ام و صراحتا به هواداران می‌گویم که به دنبال جام نیستم.

وی گفت: مشکل بزرگ پرسپولیس این بود که فاقد یک برنامه و راهبرد برای آینده خود بود. من یک تیم بیمار را تحویل گرفتم نه یک باشگاه را وقتی آمدم پرسپولیس کلی بدهی داشت انسجامی بین پیشکسوتان و مدیریت وجود نداشت و بین هواداران و باشگاه هم نبود یک شبکه ارتباطی احساس می‌شد.به این نتیجه رسیدم که باید یک باشگاه ساخت و درد پرسپولیس را درمان کرد نه اینکه به دنبال جام گرفتن بود. مهمترین کار برای من ایجاد درک متقابل بین مدیریت و هواداران و پیشکسوتان است آن چیزی که باعث شد من در پرسپولیس بمانم حمایت هواداران بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در برنامه مردم و ورزش صحبت می‌کرد، درباره انتقادهایی که از هزینه‌های زیادی این باشگاه می شود گفت: من به آب کر وصل نیستم زمانی که در سازمان قبلی بودم بودجه آن سازمان 7 میلیارد تومان بود اما وقتی از آنجا بیرون آمدم بودجه به 250 میلیارد تومان افزایش دادم در ستاد سوخت هم یک ریال از دولت پول نگرفتم الان با افتخار اعلام می‌کنم که شرکت‌های بین‌المللی پرسپولیس در برزیل، مالزی و کرواسی ایجاد شدند در آلمان و ایتالیا دفتر نمایندگی زده‌ایم یک کمپانی مشترک هم با تیم شاهین کانادا خواهیم زد که قرار است این تیم با نام شاهین پرسپولیس در مسابقات ایالاتی کانادا شرکت کند. پنج شرکت تجاری در تهران به نام پرسپولیس ایجاد کردم آیا این کارها جرم است؟ کدام باشگاه این کارها را انجام داده‌ است؟ من می‌خواهم زیربنایی اقتصادی باشگاه را درست کنم تیم‌های صنعتی مثل سپاهان، مس، فولاد و نفت از محل صنعتی درآمد دارند اما استقلال و پرسپولیس یک ریال هم درآمد ندارند من باید بگویم که ساختار اقتصادی پرسپولیس در حال درست شدن است از سال بعد درآمدهای باشگاه شروع می‌شود و پرسپولیس تا 50 سال دیگر روی پای خودش می ایستد.

وی ادامه داد: صندوق سرمایه‌گذاری بورس و شرکت پیشکسوتان پرسپولیس راه‌اندازی می‌شود که به همه پیشکسوتان حقوق می‌دهد و آنها را بیمه می کند خصوص‌سازی پرسپولیس هم من با جدیت دنبال می‌کنم و رییس جمهور هم روی آن تاکید کردند.

محمد رویانیان با اشاره به اینکه پرسپولیس برای نیم فصل دوم چیزی کم ندارد گفت: من مسئولیت نیم فصل اول را می‌پذیرم برای نیم فصل دوم همه کار کرده‌ایم خط هاف‌بگ را ترمیم کرده‌ایم و مربی که هواداران از او راضی نبودند و متاسفانه بازیکنان هم با او فاصله گرفته بودند را کنار گذاشته‌ایم قرارداد ژوزه یک میلیون و 250 هزار دلار بود البته این قرارداد مطلق به او و همه دستیارانش است آنقدر ماجرای توافق با ژوزه را طول می دهیم که او خسته شود.

وی درباره شرایط گل‌محمدی در ادامه فصل گفت: گل‌محمدی نمی‌تواند مسئولیت نتایج تیم را قبول نکند. یحیی نباید رفع مسئولیت کند او باید با قدرت از همه امکاناتی که به او می دهیم استفاده کند چرا ما ژوزه را به آن بزرگی برداشتیم. برای مردم این کار را کردیم و مربی بعدی هم باید مسئولیت‌پذیر باشد.

وی درباره نقش پروین در تیم گفت: پروین بزرگ ما است و نماد پرسپولیس. ما حرفی نداریم که او مسئولیت تیم را برعهده بگیرد اما چرا الان می‌گوید من به تیم می‌آیم. پروین باید از اول فصل می آمد و با قدرت به ما کمک می‌کرد از او می خواهم اینبار به خوبی کارش را در پرسپولیس انجام دهد و اگر این کار را نکند از پروین گله خواهم کرد.

شفیع منشی برنامه در همین لحظه اعلام کرد: پروین با برنامه تماس گرفته و گفته حال که رویانیان اینطور گفت من هم می آیم و به تیم کمک می‌کنم!

رویانیان در ادامه گفت: گل‌محمدی با من و پروین اختلاف سلیقه دارد من خوشم می‌اید از اینکه او قاطعانه گفت دستیارانم را خودم انتخاب می‌کنم من هم از او حمایت خواهم کرد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود مهدوی‌کیا با علی پروین مشکل دارد، گفت: مهدوی‌کیا خیلی با شخصیت است. با وجود اینکه ممکن است با کسی اختلاف سلیقه داشته باشد اما هیچ مشکلی به وجود نمی‌آورد و قدرت تحمل مسائل را دارد.

رویانیان گفت: بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل اول خودشان نبودند من بیشتر از آنها ناراحتم مخصوصا از بزرگترهای تیم چرا که ایرانی هستند هرچند که مربی هم مشکلاتی داشته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه میلان پیشنهادی برای جذب انصاری‌فر نداده است درباره وضعیت شهاب گردان گفت: گردان فکر کرده بود که ما او را برای نیم‌فصل دوم نمی‌خواهیم اما گل‌محمدی از او حمایت کرد و او در پرسپولیس می‌ماند.

رویانیان با بیان اینکه قصد داشتم بازیکنان زیادی را برای نیم فصل دوم به خدمت بگیریم گفت: بازیکنانی مثل حاج‌صفی، مسلمان، حدادی‌فر و لوپز در فرصت خرید ما بودند اما باشگاه‌هایشان به آنها نیاز داشتند.

وی درباره سفر خود به ایتالیا گفت: یکی از روزنامه‌ها ایتالیا نوشته بود که در حالی که ایران تحریم است مدیرعامل یکی از باشگاه‌های پرطرفدار این کشور برای همکاری با میلان به ایتالیا آمده و این نشان می‌دهد که مردم آنجا در وضعیت خوبی هستند و از تحریم چندان روی آنها اثر نگذاشته است. این یکی از جنبه‌های مثبت سفر من به ایتالیا بود.ما از فرانکو بارزی دعوت کردیم که داربی تهران را از نزدیک ببیند. یکی دو بازیکن بزرگ دیگر دنیا را هم دعوت کرده‌ایم که فعلا از آنها اسم نمی‌برم.آخرين ارســــالات تــــالار گفتــــمان

Kode Akhrin Ersalhaye Talar Serie 2 - www.p2g.ir

امار كاربران

آمار مطالب
کل مطالب : 2384
کل نظرات : 177


آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 410

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 88
باردید دیروز : 19
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 204
بازدید ماه : 393
بازدید سال : 393
بازدید کلی : 814,465

خبـــــرنامه

با نوشتن ایمیل خود در کادر زیر و فشردن دکمه ثبت ، جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید

خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید

درباره ســــايت

* استفاده از مقالات تخصصی این این پایگاه تنها با ذکر منبع یا نام نویسنده مجاز است * تمامی کامنت های تبلیغاتی بدون مطالعه و بررسی پاک خواهد شد.و تنها نظراتی که مربوط به پست باشد تایید خواهد شد

ورود به ســـــــايـت

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

پوستر سرخآخريــــن خبرهاي دنيــــاي فوتبال